Harremanetan jartzeko / Contacto

ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  

ZUZENDARITZA / DIRECCIÓN

ADMINISTRAZIOA / ADMINISTRACIÓN

ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN

HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL

LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA

DBH / ESO

BATXILERGOA / BACHILLER

 

    ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  
         
    artezkaritza@olabide.com    
         
    ZUZENDARTIZA / DIRECCIÓN  
         
Zuzendari orokorra Ziortza Gil zgil@olabide.com 945 011965
         
Talde pedagogikoa Rikardo Martinez taldepedagogikoa@olabide.com 945 011965
    Amagoia Eguiluz    
    Itziar Bedia    
    Joxean Zubeldia    
         
HH Zuzendariak Itziar Zarate  hhzuzendaritza@olabide.com 945 011995
    Muskoa Sanchez    
         
LH Zuzendariak Mikel Abasolo lhzuzendaritza@olabide.com 945 011994
    Joseba Martinez    
         
DBH-BATX Zuzendariak Amaia Gonzalez de Zarate (DBH) dbhbatxzuzendaritza@olabide.com 945 019992
    Jon Emazabel (DBH 1-2 koordinatzailea)  
    Jone Galparsoro (DBH 3-4 koordinatzailea)  
    Silvino Baigorri (BATX)    
         
         
  ADMINISTRAZIOA eta BESTELAKOAK / ADMINISTRACIÓN  
         
Atezaina Garbiñe Fernandez fotocopiak@olabide.com 945 011997
Mantenimendua Asier Ferrero aferrero@olabide.com 945 011966
Administrazioa Aitor Bilbao abilbao@olabide.com 945 011967
Administrazioa Izaskun Urruela iurruela@olabide.com 945 011964
Administrazioa Izaskun Aisa iaisa@olabide.com 945 011963
Administrazioa Elixabet Ugarte eliugarte@olabide.com 945 011965
Garraioa     garraioa@olabide.com 945 011964
Jantokia     jantoki@olabide.com 945 011969
IKT   Iñigo Salbidea isalbidea@olabide.com 945 011973
IKT   Jokin Zengotitabengoa jzengotitabengoa@olabide.com 945 011973
IKT   Milena Uralde muralde@olabide.com 945 011973
         
         
         
  ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN  
         
         
    Alazne Bengoetxea abengoetxea@olabide.com 945 011993
    Ainhoa Elordi aelordi@olabide.com 945 011984
    Ione Odriozola jodriozola@olabide.com 945 011972
    Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com 945 011982
    Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com 945 011992
    Zuriñe Marin zmarin@olabide.com 945 011983
    Zuriñe Garcia zgarcia@olabide.com 945 011975
    Jesica Córdoba jcordoba@olabide.com 945 011976
    Uxue Etxebarria uetxebarria@olabide.com 945 011976
    Leire Arteaga larteaga@olabide.com 945 011976
    Nagore Cid ncid@olabide.com  
    Logopeda / Fisioterapeuta    (Berritzegune) logopedak@olabide.com  
         
         
  Haur hezkuntza / Educación infantil Irakasle gela: 945 011975  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
         
         
HH 3.A Mª Jose Etxebarria mjetxebarria@olabide.com Joao Victor Teixeira guraso_hh3a@olabide.com
HH 3.B Nagore Artzeniega nartzeniega@olabide.com Iñaki Aranguren guraso_hh3b@olabide.com
HH 3.D Itziar Azkoaga iazkoaga@olabide.com Rolando Alava guraso_hh3d@olabide.com
HH 3.E Amaia Sanchez asanchez@olabide.com Jose Andres Gil guraso_hh3e@olabide.com
HH 3.F Saioa Molina smolina@olabide.com Oihana Santos guraso_hh3f@olabide.com
HH 4.A Itziar Aizpurua iaizpurua@olabide.com David de Cos guraso_hh4a@olabide.com
HH 4.B Virginia Rada vrada@olabide.com Itziar Sucunza guraso_hh4b@olabide.com
HH 4.D Zigor Quintanilla zquintanilla@olabide.com Alexandra Barrio guraso_hh4d@olabide.com
HH 4.E Izaskun Elkoroiribe ielkoroiribe@olabide.com Ainhoa Manuel guraso_hh4e@olabide.com
HH 5.A Xabier Alonso xalonso@olabide.com Saioa Ortiz guraso_hh5a@olabide.com
HH 5.B Amaia Barredo    abarredo@olabide.com Silvia Zuñiga guraso_hh5b@olabide.com
HH 5.D Nerea Arrizabalaga narrizabalaga@olabide.com Carolina Hermosilla guraso_hh5d@olabide.com
HH 5.E Amaia Beltran de Otalora     abeltran@olabide.com Asier Aldasoro guraso_hh5e@olabide.com
HH 6.A Luismi Cano lmcano@olabide.com Arantxa Gonzalez de Garibay guraso_hh6a@olabide.com
HH 6.B Mayalen Ayastuy mayastuy@olabide.com Nagore Lopez de Vicuña guraso_hh6b@olabide.com
HH 6.D Ana Bardeci abardeci@olabide.com Aitor Mugica guraso_hh6d@olabide.com
HH 6.E Mikel Lagunilla mlagunilla@olabide.com Sonia Durana guraso_hh6e@olabide.com
         
    BESTE IRAKASLEAK: HAUR HEZKUNTZA  
         
  IRAKASGAIA IRAKASLEA POSTA ELEKTRONIKOA  
         
  Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com  
  Ingelesa Izaskun Moscoso imoscoso@olabide.com  
  Psikomotrizitatea Blanca Garcia bgarcia@olabide.com  
         
         
  Lehen hezkuntza / Educación Primaria Irakasle gela: 945 011976  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
         
         
LH 1.A Amagoia Eguiluz aeguiluz@olabide.com Jon Mugaburu guraso_lh1a@olabide.com
LH 1.B Zuriñe Gonzalez zgonzalez@olabide.com Ainara Pozuelo guraso_lh1b@olabide.com
LH 1.D Nora Vazquez nvazquez@olabide.com Rakel Alonso guraso_lh1d@olabide.com
LH 1.E Koldo Akizu kakizu@olabide.com Borja López guraso_lh1e@olabide.com
LH 2.A Nerea Viana nviana@olabide.com Isidro Rico guraso_lh2a@olabide.com
LH 2.B Nuria Almazan nalmazan@olabide.com Esther García guraso_lh2b@olabide.com
LH 2.D Pablo Muñoz pablom@olabide.com Raul Egurrola guraso_lh2d@olabide.com
LH 2.E Clara Royuela croyuela@olabide.com Ikerne Lakarra guraso_lh2e@olabide.com
LH 3.A Inma Diaz idiaz@olabide.com Jose Luis Amado guraso_lh3a@olabide.com
LH 3.B Miren Abarisketa mabarisketa@olabide.com Cesar Urrutia guraso_lh3b@olabide.com
LH 3.D Mertxe Eisenhofer meisenhofer@olabide.com Mertxe García guraso_lh3d@olabide.com
LH 3.E Isabel Perez iperez@olabide.com Laura Cortés guraso_lh3e@olabide.com
LH 4.A Jaione Aranburuzabala jaranburuzabala@olabide.com Jose Ignacio Pérez guraso_lh4a@olabide.com
LH 4.B Jone Fernandez / Eli Agirre jfernandez@olabide.com / eagirre@olabide.com Augusto Fuentes guraso_lh4b@olabide.com
LH 4.D Arrate Arrillaga arrillaga@olabide.com Raquel Vicario guraso_lh4d@olabide.com
LH 4.E Lourdes Herrero lherrero@olabide.com Amaia Ibarraran guraso_lh4e@olabide.com
LH 5.A Arantza Iriondo airiondo@olabide.com Roberto López de Abechuco guraso_lh5a@olabide.com
LH 5.B Espe Iturbe eiturbe@olabide.com Antonio Fernández guraso_lh5b@olabide.com
LH 5.D Iratxe Bilbao ibilbao@olabide.com Jose Ignacio Apaolaza guraso_lh5d@olabide.com
LH 5.E Zuriñe Saez zsaez@olabide.com Garbiñe Alaña guraso_lh5e@olabide.com
LH 6.A Julene Lapatza-Gortazar Jlapatza-gortazar@olabide.com Susana Serrano guraso_lh6a@olabide.com
LH 6.B Mikel Abasolo mabasolo@olabide.com Sara Sanz guraso_lh6b@olabide.com
LH 6.D Sarah Davison sdavison@olabide.com Joseba Iñaki Gurtubai guraso_lh6d@olabide.com
LH 6.E Ibon Portularrume iportu@olabide.com Beatriz Arana guraso_lh6e@olabide.com
         
    BESTE IRAKASLEAK: LEHEN HEZKUNTZA  
         
  IRAKASGAIA IRAKASLEA POSTA ELEKTRONIKOA  
         
  Science Josu Sanchez jsanchez@olabide.com  
  Ingelesa Ane Ortiz de Urbina aortiz@olabide.com  
  Ingelesa Idoia Azurmendi iazurmendi@olabide.com  
  Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com  
  Ingelesa Izaskun Moscoso imoscoso@olabide.com  
  Musika Josune Barandiaran jbarandiaran@olabide.com  
  Gorputz Hezkuntza Joseba Larrañaga jlarra@olabide.com  
  Gorputz Hezkuntza Joseba Martinez jmartinez@olabide.com  
  Gorputz Hezkuntza Ander Maquinez amarquinez@olabide.com  
         
    DBH / ESO    
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
         
DBH 1.A Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com Ana María Arriba guraso_dbh1a@olabide.com
DBH 1.B Amaia Prior aprior@olabide.com Monserrat Larrea guraso_dbh1b@olabide.com
DBH 1.D Edurne Careaga ecareaga@olabide.com Pablo Ruiz de Lezana guraso_dbh1d@olabide.com
DBH 1.E Marina Lobo mlobo@olabide.com Jaione Quintana guraso_dbh1e@olabide.com
DBH 2.A Ainhoa Glz. de Galdeano aggaldeano@olabide.com Mª Nieves Villalain guraso_dbh2a@olabide.com
DBH 2.B Deiene Elorriaga delorriaga@olabide.com Marta Pérez de Arrilucea guraso_dbh2b@olabide.com
DBH 2.D Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com Amaia Arana guraso_dbh2d@olabide.com
DBH 2.E Aritz Campos acampos@olabide.com Maixabel Azpillaga guraso_dbh2e@olabide.com
DBH 3.A Silvia Merlo smerlo@olabide.com Jose Cruz Velasco guraso_dbh3a@olabide.com
DBH 3.B Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com Susana Lasarte guraso_dbh3b@olabide.com
DBH 3.D Mari Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com Luis Cacho guraso_dbh3d@olabide.com
DBH 3.E Mª Jesus Gonzalez mjgonzalez@olabide.com Marian Izquierdo guraso_dbh3e@olabide.com
DBH 4.A Xabier Glz. De San Roman xgsroman@olabide.com Maite Fernandez de Palomares guraso_dbh4a@olabide.com
DBH 4.B Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com Oscar Puelles guraso_dbh4b@olabide.com
DBH 4.D Xabin Maiz xmaiz@olabide.com Georgin Salazar guraso_dbh4d@olabide.com
DBH 4.E Ander Ugarte augarte@olabide.com Juan Carlos Marquinez guraso_dbh4e@olabide.com
         
    BATXILERGOA / BACHILLER  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
         
BATX 1.A Maddi Arzamendi marzamendi@olabide.com Iñaki Ruiz guraso_batx1a@olabide.com
BATX 1.B Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com Amaia Hernandez guraso_batx1b@olabide.com
BATX 1.D Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com Mª Antonia Gómez guraso_batx1d@olabide.com
BATX 2.A Arantza Gonzalez agonzalez@olabide.com Begoña Montenegro guraso_batx2a@olabide.com
BATX 2.B Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com Yolanda Martinez guraso_batx2b@olabide.com
BATX 2.D Marta Arana marana@olabide.com Agurtzane Cortazar guraso_batx2d@olabide.com
         
         
  BESTE IRAKASLEAK: DBH eta BATXILERGOA GURASO ORDUA TELEFONO ORDUA
         
EUSKARA         945 011985    
  Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com Asteartea 8:15-9:10 Astelehena 13:15-14:10
  Mª Jesus Gonzalez mjgonzalez@olabide.com Asteartea 9:10-10:05 Asteartea 10:20-11:15
  Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com Osteguna 8:15-9:10 Osteguna 11:15-12:10
  Arantza Gonzalez agonzalez@olabide.com Asteartea 8:15-9:10 Asteartea 11:15-12:10
  Jon Santos jsantos@olabide.com Ostirala 10:20-11:00 Ostirala 8:15-9:00
         
GAZTELANIA- LITERATURA      945 011980    
  Mª Jesus Albeniz mjalbeniz@olabide.com Asteartea 9:10-10:05 Ostirala 11:30-12:20
  Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com Asteazkena 9:10-10:05 Asteazkena 10:05-11:00
  Itziar Bedia ibedia@olabide.com Osteguna 10:20-11:15 Osteguna 11:15-12:10
  Amaia Glz de Zarate agzarate@olabide.com Osteguna 12:10-12:25 Ostirala 10:20:11:15
  Deiene Elorriaga delorriaga@olabide.com Asteazkena 10:20-11:15 Ostirala 11:15-12:10
         
ATZERRIKO HIZKUNTZAK - LENGUAS EXTRANJERAS 945 011983    
  Edurne Careaga ecareaga@olabide.com Osteguna 8:15-9:10 Asteartea 9:10-10:05
  Ane Leanizbarrutia aleanizbarrutia@olabide.com Ostirala 10:05-11:00 Ostirala 13:20-14:15
  Zuriñe Marin zmarin@olabide.com Osteguna 9:10-10:05 Asteazkena 12:25-13:20
  Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com Asteazkena 8:15-9:00 Osteguna 10:05-11:00
  Amaia Prior aprior@olabide.com Asteazkena 15:15-16:15 Astelehena 15:15-16:15
  Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com Asteartea 8:30-9:30 Osteguna 9:10-10:05
  Naroa Garay ngaray@olabide.com   Osteguna 12:25-13:20
  Zorione Urrutia zurrutia@olabide.com Asteazkena 12:25-13:20 Asteazkena 13:20-14:15
         
MATEMATIKA      945 011982      
  Iñaki Arriola iarriola@olabide.com Osteguna 8:15-9:10 Osteguna 12:25-13:20
  Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com Osteguna 14:15-15:10 Astelehena 9:10-10:05
  Koldo Murua kmurua@olabide.com Astelehena 8:15-9:10 Astelehena 13:20-14:15
  Aritz Campos acampos@olabide.com Osteguna 8:15-9:10 Osteguna 12:25-13:20
  Maika Zelaia mzelaia@olabide.com Ostirala 8:10-9:10 Asteartea 9:10-10:05
  Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com Asteazkena 12:25-13:20 Osteguna 10:25-11:15
         
NATUR ZIENTZIAK     945 011981      
  Eneko Llinás ellinas@olabide.com Osteguna 12:25-13:20 Ostirala 12:25-13:20
  Joseba Unzalu junzalu@olabide.com Osteguna 13:20-14:15 Asteazkena 13:20-14:15
  Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com Astelehena 13:20-14:15 Astelehena 9:10-10:05
  Xabier Glz. de San Roman xgsroman@olabide.com Asteartea 8:15-9:10 Astelehena 9:10-10:05
  Aritz Uriarte auriarte@olabide.com Astelehena 13:20-14:15 Ostirala 13:20-14:15
  Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com Asteartea 9:10-10:05 Asteartea 10:20-11:15
  Iñigo Salbidea isalbidea@olabide.com Osteguna 15:00-16:00 Osteguna 15:00-16:00
  Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com Astelehena 9:10-10:05 Osteguna 10:10-11:00
  Silvia Merlo smerlo@olabide.com Astelehena 14:15-15:30 Osteguna: 11:15-12:10
  Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com Osteguna 10:20-11:15 Asteazkena 8:15-9:10
         
TEKNOLOGIA, PLASTIKA, MUSIKA     945 011977    
  Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com Asteazkena 8:15- 9:10 Asteakena 9:10-10:05
  Gentzane Martin gmartin@olabide.com Ostirala 12:15-13:15 Ostirala 10:20-11:15
  Idoia Villasante ivillasante@olabide.com Osteguna 9:10-10:05 Ostirala 9:10-10:05
         
GORPUTZ HEZKUNTZA 945 011970      
  Silvino Baigorri sbaigorri@olabide.com Osteguna 8:15-9:10 Astelehena 12:10-13:05
  Marina Lobo mlobo@olabide.com Astelehena 8:15-9:10 Astelehena 10:20-11:15
  Erika Berganzo eberganzo@olabide.com Asteazkena 9:10-10:05 Asteazkena 11:15-12:10
         
GIZARTE ZIENTZIAK 945 011978      
  Gorka Torres gtorres@olabide.com Astelehena 9:10-10:05 Asteartea 9:10-10.05
  Marta Arana marana@olabide.com Osteguna 10:00-11:00 Astelehena 9:10:10:05
  Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com Osteguna 13:20-14:15 Asteazkena 10:20-11:15
  Jon Emazabel jemazabel@olabide.com Asteazkena 8:15-9:10 Astelehena 8:15-9:10
  Oihana Amescua oamescua@olabide.com Ostirala 10:15-11:30 Ostirala 13:15-14:15
  Josean Zubeldia jzubeldia@olabide.com Ostirala 9:10-10:05 Ostirala 8:15-9:10
  Xabin Maiz xmaiz@olabide.com Asteazkena 13:20-14:15 Astelehena 13:20-14:15
  Aitziber Itxisoa aitxisoa@olabide.com Astelehena 9:10-10:05 Asteartea 10:2011:15
  Ander Ugarte augarte@olabide.com Astelehena 8:15-9:10 Asteazkena 10:20-11:15
  Maite Sanz msanz@olabide.com Asteazkena 11:15-12:10 Asteartea 9:10-10:05
  Maddi Arzamendi marzamendi@olabide.com Asteartea 12:25-13:20 Asteazkena 10:20-11:15